IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Гришо с ново върхово постижение, вече е №16 в света


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
До Дедо Мито
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Абе дедо, чудно как си се научил коментари да пишеш и Интернет да използваш като по цял ден рЕпа вадиш?!
отговор Сигнализирай
17
Дедо Мито
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Преместих си *** в другио крачол, белким стане по-голем номер: 17, 181 19 па и 20 може.
отговор Сигнализирай
16
Discovery
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До Momo Кой те плюва пък теб по инерция бре, хахо??? Само виж каква глупост си написал!!!"Печели си някакви турнири, парички, титли... но те са си за него, а не за нас"Е ти какво искаш паричките с теб ли да си ги дели :D:D:D:D... не съм вярвал, че има толкова глупави хора, като теб, честно ти казвам. Предполагам си някакъв 16 годишен пубер дето изглежда *** не му става и сега избива комплекси в нета...
отговор Сигнализирай
15
Momo
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Типично по български ме плюете по инерция.Покажете ми 2 снимки на които се гордее с българският флаг след победа или някъде където заявява, че се гордее, че е българин или нещо подобно.Чакам ви!
отговор Сигнализирай
14
до 13
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Прочети малко в интернет за вчерашната купа- ройтерС и др - навсякъде пише булгериан Димитров!"Много си *** Сашеее......" това е ! Недей се излага.
отговор Сигнализирай
13
до 13
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
От къде имаш информация, че ще сменя гражданството ми е интересно? Гришо не веднъж е заявявал, че играе за България и се гордее с България. Такива като Гришо ще бъдат винаги българи, а такива като теб е по-добре да си ходят от държавата.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Гришо е най-големия! Честит трети март!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Браво Гришо!А и добре се е насочил към най-красивата млада състезателка - Южени Бушар.Още преди година казах, че тя е момичето за него :)
отговор Сигнализирай
10
тцЪ
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
До Momo"Печели си някакви турнири, парички, титли... но те са си за него, а не за нас." А защо е длъжен да ги печели за нас? Защото голяма част от българите, никога не хващали ракета, не спряха да го оплюват при всеки неуспех? След цялата тази "подкрепа" е учудващо, че все още се състезава за България.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Новини