IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Гришо напусна Ролан Гарос в първи кръг след 5 сетова драма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
До Филка 51Защо се преместил в Монако?Не знаеш ли?Наистина ли?Ами значи си много глупав/а.ЗА ДА НЕ ПЛАЩА ДАНЪЦИ!!!!
отговор Сигнализирай
50
РККА
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
поне разбрах че стигне ли един тенисист до топ десет трябва да е много упорит за да изпадне от топ 100.........пожелавам на Гришата успех.....ще са му нужни години..
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Искам да кажа на всички които ни пробутват тоя асковски клоун и ние НЕ ГО ХАРЕСВАМЕкоето пък на тях не им харесва е че не сме длъжни да правим което те искат.А цялата дандания в медиите за този е че тези които го правят имат нужда от БАЛАМИ за да направят г-н Никой от асковските села печеливш продукт.Е... не ми дреме какво искате.Аз НЕ СЪМ балама и няма да ви пълня гушата!да не говорим че невръстенилка за нищо не става.Плана ви се ПРОВАЛИ!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тоя май се спуска по по стръмно нанадолнище и от малата маца...Жалко,и от двамата можеше да стане нещо,а то...
отговор Сигнализирай
47
Филка
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Защо се премести в Монако? Иска да стане голям след големите? Не там а на тенис корта се става голям и най-вече като човек с родината си зад гърба. Дърво без корен е просто *** за стари бъчви. Уви..
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Бих препоръчал на Дришката Първия Кръг, да влезе в някой контейнер за ***, да затвори похлупака и да си седи там, ха ха ха....
отговор Сигнализирай
45
Гай Буньо
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Да, на 25 г. много неща постигна, спечели пари и ще ги похарчи по леки жени, типично по български. Има ли още въпроси?
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Асковският селяни е СВЪРШЕН.След този турнир ще изпадне от топ-40.Започва да играе първи кръг на всички турнири.А скоро отива и на квалификации като Пироня.Искам да видя сега как Теленор ще ѝизпишат" през него "едни пари" за реклама.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ми кът не става за нищо....."Хвалената питка излязла безсолна."Пфу....
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
Аре стига с тия "злобни душици" бе, комплексирани панелни плъхове-дришори! Поне сменете плочата. Едно и също повтаряте. Клоуни застреляни, кланяте се на един от най-жалко провалилите се спортисти, че и самочувствие вадите! Марш обратно в канала!
отговор Сигнализирай
Новини