IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Държавата дава пари на Лудогорец по мярката "60/40"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Ето къде отиват парите ...всичко е един цирк,то фирми с 2000 лв .то министри и депутати и сега футболни отбори,като Горанов каза на футбола да не подават :)
отговор Сигнализирай
13
Така ще е...
преди 4 години
Харесвам 37 Не харесвам 1
Ами така ще е , докато си мълчим и свиваме, така ще е! Ще ни лъжат, крадат и подиграват! Що за народ сме един път да не можем да се съберем 200-300 хил. и да ги ометем! Срамота!
отговор Сигнализирай
12
HeinrichHimmler
преди 4 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Държавата не изкара един лев да даде на хората за над един месец извънредно положение. Най-вече на тези в крайна нужда, които нямат дори храна! Но сто хиляди лева ей така се спускат на милионерчетата на мутрата Киро. Искам да попитам най-прос*ото правителство в историята на света, тези сто хиляди лева които дадохте, за да платите част от заплатите на май*муните в Лудогорец каква реална полза ще има за държавата и какво ще промени за нормалните хора! Борисов да ч се гърчиш дано в адски мъки!
отговор Сигнализирай
11
Kolchak
преди 4 години
Харесвам 36 Не харесвам 2
Ето че можело да се дават пари на калпак , но на наште калпаци!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 33 Не харесвам 5
Домусчийдки, Мутафчийски...все герберастки мошеници.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
за кренвирши да ги изхарчат
отговор Сигнализирай
8
така е
преди 4 години
Харесвам 42 Не харесвам 5
То бе ясно къде ще идат паричките. По този начин отиват почти 90% от всики помощи, субсидии и т.н. . На наши фирми или наши хора.Дайте и на оная колекторската фирма нещо от програмата 60/40, че ония 75 млн. може даи са малко.
отговор Сигнализирай
7
Bobo
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Е наистина нема такава държава. Ми той никога не е бил болен од корона само PR беше и далавера.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 38 Не харесвам 1
Сега държавата трябва да обложи печелившия бизнес на собственика на "Лудогорец", като използва за основане свръхпечалбата от лекарства.
отговор Сигнализирай
5
минувач
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Аре нЕма нужда, а!
отговор Сигнализирай
Новини