IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Жени малтретират мъжете си и нарушават ограничителни заповеди


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Ха ха ха ха ха ха
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 4
Кой е този льольо дето жена му го пердаши?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 5
Защо не ни кажат колко от случаите на женска агресия НЕ са свързани с искането той(съпругът или бившият мъж) да плаща издръжката, която дължи за децата си или - ако все още не е разведен - да внася някакви пари в семейния бюджет, защото до момента само жената изхранва децата и плаща сметките на дома, в който живее и нейния съпруг?
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 3
284 : 21 = 25,81 ПЪТИ повече "мъже" насилници, но заглавието е друго.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 10
Докато не се въведат в България законите на шерията, това разюздано положение няма как да се оправи!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 3
8
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 18 Не харесвам 7
Ами време е научите, че насилието няма пол! Има разлика в методите. Жените физически са по-слаби и е нормално да прибягват до други методи. Също така се пропуска едни много важен факт: насилниците масово са зле образовани и от ниската прослойка на обществото. Това са хора, които не могат да комуникират и нямат интелект за да се разберат "като хората". Как да се помогне на мучащи недоразвити индивиди? Не може! За това се бият, избиват и тормозят!
отговор Сигнализирай
7
Домашното насилие
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 2
жени над мъже в България е узаконено от практиката те да получават децата. И после почва дрането на живо за бившия. Всички го знаят и никой нищо не прави за да се предотврати тая болна практика
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 21 Не харесвам 0
И дребна да е. Лично знам случай където 50 кг. жена прати в комоцио два пъти по- тежък. Като те изненада с дъската за хляб по тила( ама майсторски, странично), ако ще и 5 дан каратека да си, пак си долу.
отговор Сигнализирай
5
до 1
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 0
Има еволюция в теб всеки ден.
отговор Сигнализирай
4
дезинформатор
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 1
Затова се взема по-дребна жена, а не баба Цоцолана.
отговор Сигнализирай
Новини