IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Snimka Posoka Boec
BGONAIR Live

Made in USA вече е в миналото


Обратно в новината

Коментари Коментари

128
хелп
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Няма идеални общества, всяко едно се трансформира. Опитите на всички цивилизовани общества са да има баланс между вродената алчност на човека и възможностите на отделния индивид да се докосва до благата.
отговор Сигнализирай
127
Мистик
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
решението е просто-американците да намалят цените и заплатите.да ги свалят на нивата като в китай и компаниите ще се върнат обратно.
отговор Сигнализирай
126
коко
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Истинския, най-големия, фундаменталния проблем на САЩ е че ЧОВЕКА, американеца не е важен вече. Важни са ПЕЧАЛБАТА, ПАРИТЕ, АКЦИОНЕРИТЕ, ЦЕНИТЕ, КОМПАНИИТЕ... с една дума само БОГАТИТЕ са важни. Републиканците/БОГАТИТЕ/ е..ха майката на тая страна. САЩ е бил рая на земята за РАБОТНИКА докато РЕЙГАНОМИКАТА през 80те незапочна да разбива страната. САЩ има нужда от РЕВОЛЮЦИЯ, но никой неиска да се жертва вече в името на идеали-промивани са с години и ГЛАВИТЕ СА ИМ ПРАЗНИ И ПРОМИТИ, завършени ***
отговор Сигнализирай
125
тя
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
До Americano Мило момче, ТУК се плаща ТАКСА върху продукта. С други думи това е ДДС. За различните стоки НАЛОГА е различен. Сега след като си се "изпразнил" в форума, тичкай да риташ топка в някой парк.А, колкото до самата страна, Тя ше носи светлото име Съединени Китайски щати.Амин.
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
СЪВСЕМ СКОРО И САМАТА( ДЪРЖАВА)-САЩ ЩЕ Е МИНАЛО
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
истинската криза ще настъпи в момента в,който света започне да изпитва ресурсна липса в големи размери и едва тогава,ще настъпят истинските промени в нашия свят и най-голяма сила ще добие здравия разум,ще се наложи да се спре безразсъдното погубване на време и ресурси за достигането на лъскавите идеали.Лутаме се във времевото безмерие,обградено от стени на суета,задвижвани сме от идеалите на успеха и страха от провала,бягаме от дълга като дявол от тамян а искаме да са ни длъжни и благодарни.....
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
баба Ванга отдавна беше видяла всичко това
отговор Сигнализирай
121
Бай Хой
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Продукт: "СТРАНДЖА" V0.1aПроектирано в Лангли, Вирджиния, САЩПроизведено в КитайРАзклати преди употреба!Срок на годност: виж капачкатаСлед употреба заровете на дълбочина 2 метра!
отговор Сигнализирай
120
Americano
преди 13 години
Харесвам 47 Не харесвам 6
Не бързайте да отписвате най-голямата империя. Проблемите на USA ще се решат само след като въведат ДДС - това те ще го направят рано или късно. Тогава дали има или няма финансова криза, дали фирмите им обявяват или не обявяват печалби няма да има никакво значение. ДДС е създаден през 1954 във Франция. Само в Европейска страна може да измислят такъв данък. Исторически погледнато държавите в Европа винаги са гледали на народите си като на рая и бръшнян чувал. Дори десятъка по турско време е бил по малко от ДДС-то сега. Да не говорим какво престъпление е към собствения народ да има ДДС на храните и лекарствата. В някои бели държави имат по ниски ставки на ДДС-то за храните и лекарствата. В България по нисък ДДС има само в туризма - 9%.Просто всеки път когато купувате храна или лекарства за децата си или за възрастните ви родители плащате ДДС - плащате 20% данък за правото ви да живеете.
отговор Сигнализирай
119
7
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
122-ти навсякъде където е пробвано без регулация може да прочетеш какво се е случило в историята и е донесло просперитет ама друг път, нали точно заради това са въведени тези режими, за да спасяват от крах. До 1931 нали знаеш какво се е случило и какво е прието през 31 г. Е сега отмениха този закон в САЩ и резултата не закъсня, от 2008 насам нали видя. До това води липсата на правила.
отговор Сигнализирай