IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Атаката на Тръмп срещу Зеленски сигнализира за новия световен ред


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 5
Тръмп има 17 дела срещу него и в момента само му гледат сеира. Могат да го вкарат за 20 години в панделата
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен58 Ходи на лекар с тия опорки явно не си изобщо в час
отговор Сигнализирай
61
До 62
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 5
Ха ха ха. Кой ще ти го свали, когато е по-силен от всякога. Републиканците са във всичките им власти мнозинство. Мечтай си. А, явно не познаваш американците. На тях това им харесва и след Тръмп ще си изберат подобен. Вероятно Джей Ди Ванс. Вашата евро-клика и Укрия си заминаха. Ако не ти харесва, твоя работа.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 7
това атака ли е или слабашка злоба, че Зеленски не му дава природните богатства на Украйна
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 3
За САЩ сега кое по-напред - ядрените и ракетните разработки да настигат Русия, които струват купища пари и десетилетия време разработки а Русия е много напред, вътрешните социални и икономически проблеми, проблемите с конкуренцията на Китай и ЕС? Тръмп не решава сам, просто са му казали - разбери се с Путин да не се гърмим с ядрени ракети и да си дейставме спокойно да си гоним целите, другото сега не е важно, а Украйна да се фака офф.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 2
.. .. .. "изборите бяха отложени, тъй като украинското законодателство забранява провеждането им, докато страната е във военно положение." ЛЪЖА! Не се притеснявате от лъгането, нали фашистчета мили !?!? Затворихте устата на журналисти, партии, медии, но това е ТРЪМП! А сега да ви видим кон боб яде ли!?!
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 3
Путин ще получи всичко, което иска
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 9
Скоро сенаторите ще го свалят и всичко ще си се върне както си беше преди, само трябва да издържим докато го свалят.
отговор Сигнализирай
55
Тръмп вече
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 7
Става скучен. Типичен търговец - нищо повече.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 6
къв нов световен ред, оранжевия скоро ще го свалят тия, които го избраха.... нов ред дрън дрън
отговор Сигнализирай
Новини