IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В случай на мобилизация: Сърбия има 1 млн. бойци, а България - едва 281 хил. души


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
Филча
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Галин Костов... со двете ескадрили ли??
отговор Сигнализирай
95
Щото
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
сърбите имат държава и патриотизъм, а ние джаджин дом и дупеотдавание....-затова джанъм
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Големите държави със силните икономики могат да правят войни,имат пари за тая работа и печелят много пари от войни.Ние пари за война нямаме,решат ли да сме полигон като Украина сме ЧАО!За няма и 8 часа ще ни превземат!
отговор Сигнализирай
93
Руси
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Аз не виждам кой ще отиде да представлява нашия парламент. Ние нямаме кауза вече ! Безвремие !
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Турция колко има?
отговор Сигнализирай
91
Еманципация
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ще мобилизираме жени бре!Карат коли като мутри,клаксони ,псувни и то от жени!В Израел ги мобилизират и карат казарма на равно с мъжете.
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Сърбите ще хапнат плескавица по бугарски.
отговор Сигнализирай
89
Ха ха ха ха
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
От друго имаме нужда ние днес - по 5 (пет!) години Строителни войски за всеки, който не е завършил средно образование. То е ясно, че става въпрос за конкретен етнос, но за да не ни обвинят в расизъм казваме, че принципът на подбора ще е по образователен критерий. Чрез Строителните войски ще изплатят на държавата поне малка част от милиардите помощи, които им наливаме ежегодно, а през първата година ще ги ограмотяват, очовечавати ще ги учат на занаят. После 4 години изграждане на трудови навици.
отговор Сигнализирай
88
НямаНикакъвСмисъл
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
да участваме във войни. Днес, при добро желание, всичко може да се реши чрез преговори. Друг е въпросът с паравоенните формирования. През 90-те години у нас наистина имаше нужда българските мъже във всеки район да създадат такива групи. Вместо това се формираха частни паравоенни (мутрите) и фамилни криминални терористични индуски групи, които паразитираха на гърба на селските старци. Дрържавата си питаше ушите, а българският мъж се оказа осакатен от соца и негоден за паравоенен.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Разликата между това да си в НАТО и извън НАТО.
отговор Сигнализирай
Новини