До: анонимен 52. Всичко това, в което обвиняваш Русия, го е вършила и една страна, която претендира да е пример за целия свят. И Югославия беше суверенна, беше в Европа, но я разбомбиха. Не те чух тогава да ревеш. Що така бе, Миме?
отговорСигнализирай
65
Маг Минчо преди 1 ден
25
Гледайте визитата на Путин в Курск! Още при посрещането от Герасимов пред сградата, се виждат редица от широко раззеленени дървета??? А вътре в щаба,при преминаването на Путин край гише с надпис "Дежурен по щаб",вътре има работещ мобилен вентилатор??? Докога ще ни заблуждават ,че Великия молец някога е бил на първа бойна линия? Освен в бункера,той никъде не ходи от страх!
отговорСигнализирай
Сигурно е само, че всички фашистки диктатори и агресори имат печален край. Съдбата на киефския фюрер няма да е изключение.
отговорСигнализирай
62
В. Танов преди 1 ден
28
Време е укрите да подпукат електропреносната система. Тея триста дрона ако бяха ги пуснали по една ел централа , далекопровод и подстанция, путерастите щяха да усетят наистина какво е да загубиш завинаги електроенергийна единица.
отговорСигнализирай
61
Някой преди 1 ден
34
Представям си , Путин да спре военните действия , и Руската Дума да трябва да отмени анексията на чужди територии, които не могат да превземат и по военен път ? Путин , който представяше военните действия като цветущи, и криеше броя на жертвите , ще му пари под Г*** ! Това в Русия никога няма да му го простят !
отговорСигнализирай
60
СТИГА отвлчахте преди 1 ден
92
вниманието на хората с Путин! Вижте какво се случва в нашата к04ина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговорСигнализирай
59
Ишка преди 1 ден
64
До: АнонименВажното е Зеления наркоман да е жив и да ни вземе реакторите от Белене
отговорСигнализирай
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден
преди 1 ден