IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия може да се сблъска с 500% мита за уран и петрол


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
хах
преди 1 седмица
Харесвам 4 Не харесвам 5
нема да ги уплашиш бе те са свикнали да живеят на обелки и водка зор им е
отговор Сигнализирай
21
Свой
преди 1 седмица
Харесвам 9 Не харесвам 0
Налагайки такива мита,ще се получи вакум,който трябва да се запълни от някъде.А без да се увеличи производството,което няма да стане,реално митата няма да постигнат нищо.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ako? Ама акото мирише и цапа гашите на автора на тази глупост. Тръмп се изцепва както му е обичая, но никога не предприема действия които ще му навредят. А такива тарифи със сигурносгт ще ударят САЩ вмесо Русия и той го знае, само прави вятър в ушите на тълпата да покаже колко е силен.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 15
Големи философи тука са се навъдили. САЩ не ги мислете. Те са най-големия производител на газ и петрол в света. С тези мита ще накарат останалия свят да избира с кой да работи. И надали някой ще предпочете да загуби американския пазар за сметка на вноса от Русия. И тук големия въпрос е защо Европа и Байдън не го направиха това още преди 3 години. Ако го бяха направили, вече и войната в Украйна и самия Путин отдавна щяха да са история.
отговор Сигнализирай
18
Оригиналният И
преди 1 седмица
Харесвам 16 Не харесвам 1
Ами тогава САЩ да наложат 500% мита и на САЩ, задето купуват руски петрол и уран !!! Хахаха, наистина ли тия скъсаняци мислят, че ще уплашат Русия, Китай и техните съюзници?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 14 Не харесвам 3
Тези американци много си повярваха, но как само ще гледат като им избият зъбите с шут... Не им завиждам!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 18 Не харесвам 2
Невярвам, че това ще се случи. А ако се случи, значи и техните са толкова туъпи, колкото нашите в Брюксел, които ни спряха ефтиния газ и нефт, и сега разправят врели некипели защо икономиките в ЕС умират. Ми всеки ученик в икономически техникум знае, че цената на енергията е основополагаща за себестойноста на ктайния продукт! И като се вземе в предвид влошеното качество и липса на съвременни технологии в ЕС... 2+2=4
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 10
Не става, трябва и 500 мита на всичко от Индия и Китай, докато не спрат да купуват на джуджето.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 10
Въх! Путягин ще сложи 500% мита за нови лади и москвичи! ЩЕ ВИДЯТ ТЕ СЕГА! :))))
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 0
Уран или Иран се казва?
отговор Сигнализирай
Новини