IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Време ли е за контролиран фалит в задлъжнелите от ЕС?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
така трябва...
преди 13 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Живот си живяха гърците, години наред бяха свиканли да вземат от живота "на работата лекото и на хляба мекото". Безплатен обяд няма!!!
отговор Сигнализирай
62
Доктур иксперт
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Самата идея за Обединена Европа и Еврозона, преди всичко е солидарност и взаимопомощ,но Германия прави чупки в кръста..
отговор Сигнализирай
61
Хиха
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Д Русский товарищ: Уважаемый, переведите ,пожалуйста, на иврит Ваш пост,т.к. на русском я Вас даже и с трудом не понимаю, хотя и плюсиков Вам много понаставили.
отговор Сигнализирай
60
DO 50
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
A NIE TURCITE VI SAJALQVAME,ELINI
отговор Сигнализирай
59
друг читател
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Inside Job Гледах го преди две седмици и аз също препоръчвам да го гледат всички. Много е поучителен.
отговор Сигнализирай
58
хах до 50
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
гръм мръсен ела се набия на българсикят ху........й *** си , ходи си в тъпата елада ***..... ст
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Хора, направете група в фейсбока или някъде другаде за да се рабере от повече хора и да прекратим това безумие да бъдем кръводарители на Европейските деградирали държави. Защо да им плащаме сметките ? Нестига че не обират ежедневно защото вече всичко е тяхно, а отговре на това да им покруваме и дълговете. Аз неискам да обричам децата си във вечно робство заради някой който е живял на заем.
отговор Сигнализирай
56
до 50
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Ей, педераки от Еладаки, куче черно тлъсто, я марш в Етиопия от където сте се довлекли тук в Европа. България е до о-в Крит, защото Българите сме господарите на целия Балкански полуостров от 7000 хиляди години. Нашите прародители Траките, ви допуснаха като наши роби преди 3 хиляди години, а вие с вродената ви подлост,мързел и сексуални извращения се нагнездихте като *** в нашите най-южни земи.Но времето ви изтича.И вашите днешни господари от Брюксел вече ви разбраха какво нечисто семе сте
отговор Сигнализирай
55
do 55
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
54
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Известно е, че тютюнопушенето води след себе си много заболявания, както и наднорменото тегло. Учените са изчислили, че заради наднорменото тегло държавното здравеопазване е задължено да плаща много повече. България например, в която изключително много се пуши, рискът от сърдечносъдови заболявания е много голям.Специален данък за пушачи и хора с наднормено тегло обмислят да въведат властите в американския щат Аризона, съобщава радио "Ехото на Москва".По този начин местната управа искала да приобщи хората към здравословния начин на живот.Ако човек пуши, има наднормено тегло и отказва да се вслушва в съветите на лекарите, той ще бъде задължен да участва във финансирането на държавна програма за безплатна медицинска помощ, съобщава телевизия ABC.Тази мярка обаче вече си има и противници. Според тях наднорменото тегло на някои хора се дължи на заболявания и в този случай този данък се явява неморален.
отговор Сигнализирай
Новини