IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нейнски: Хора като Живков потопиха Европа в разделение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

219
bg
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Kakto Holokosta,taka i poslednite 20 godini sa zabraneni za diskusii.
отговор Сигнализирай
218
BIG AL ::)))))
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
След руския балет, борисов, следва "разбора", както се казва в един американски филм..)Не си сваляй "пачките"/балетната рокличка "/ и палците /обувките/ ,-ще ти трябват..Балетът продължава..Умиращият лебед от Банкия, ще си ТИ ..Няма кой друг ..Тошо си отиде.Вече умряха Р.овч. , Гея и Гоце..И те бяха лебеди..СЕГА си ти - наред ..Така става е "лебедите" на сцьената на " большой театър" - или който се хване ТАМ да танцува ..) И по- добре за нас - българите..Заминавай си, пътнико, свиден..Не си дорасъл още да управляваш, НОРМАЛНО , нещастна България ..***, червен ....
отговор Сигнализирай
217
бафанабафана
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Преводачка на какъв език? Защото английският го е учила в самолета след като стана външен министър :))) Така или иначе добре си е уплела кошницата - разбира се в частност, само за себе си. Тя е всичко друго, не не и политик - видно от глупостите които изприказва.
отговор Сигнализирай
216
бЕдНяК
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Никой не хвали комунистическия режим дето събаряше християнски храмове, но да се хвърляме в сляпо подчинение на архитектите на съвременната ваилонска кула, говори за робска непросветеност. Кой каквото сам си направи, никой не може да му го направи.
отговор Сигнализирай
215
НАБЛЮДАТЕЛ
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Тук си прав-тя е ***,както и Софиянски,Пирински,Божков,Младенов и цяла кохорта еничари на антибългаризма!Била ли е преводачка в кабинета на др.Лилов-да!Мислете седесисти интернационалисти.
отговор Сигнализирай
214
Член
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Тази пак ли се е разбукала?Те това сърбежа бил неизлечима болест!Не я ли хвана вече критическата?
отговор Сигнализирай
213
муспи
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Този *** *** на снимката не е българка!
отговор Сигнализирай
212
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Защо не се скрие тази кукумявка. Тя мисли, че хората не знаят как ги еограбила. Срам за България са такива женички.
отговор Сигнализирай
211
пипс
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
В думите на Костов и Надето има правилни неща? Нищо старо се не връща? Нима който е излял кофа вода може да я събере по същият начин? Но имаше правилни неща, които много хора плюят и отричат, а те бяха доброто за нас? Надето отрича всичко от старото, значи не разбира плюсовете на много неща? Сега също има много правилни неща. Дори и да искаш не можеш върна старото по същият начин. Защото сега живота е друг, по нов начин, с нови изисквания? Но има принципи на живота, които са правилни за нас.
отговор Сигнализирай
210
велинградчанин
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
А такива като Надето потопиха България.Или е забравила как подари огромен завод за мебели във Велинград на тогавашния си любовник и сегашен съпруг???? Приватизира го на цената на един апартамент
отговор Сигнализирай
Новини