IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нейнски: Хора като Живков потопиха Европа в разделение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

209
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Надежда Михайлова наистина предаде Иван Костов.Много други около него направиха същото.Толкова хора се оказаха предатели и мошенници.А Надежда спала ли е с него,скандали ли е имало-после доказа,че само го е използвала!Още по-зле,ако са имали интимни отношения-значи наистина постъпи като истинска к...а!Беше успешна,като министър,но като е такава използвачка(едва ли не златотърсачка),да не беше се отъркала около Костов!Щото никак не ги обичам проститутките-във всичките им форми!
отговор Сигнализирай
208
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тази нахалница до кога ще ни занимават с нея!!!Когато беше външен министъ -т.н.Михайлова продаде сестрита в Либия!!Дано да си получи заслуженото!!!
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
А патки като Надка потопиха България в ***! Накараха сума ти свестни, способни и обрайовани хора да им повярват само за да бъдат измамени и разочаровани и да не им остане нищо друго, освен да емигрират. Мухла!
отговор Сигнализирай
206
ККВ
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Тая *** требе да се натири у Сибир!
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
- Доган е вдъхновителят на най-крупната далавера в предишното управление Цанков камък.Осигури далавера за 500 млн. и си взе 2 млн. евро от нищото.Да, ама нашият неподкупен съд се произнесе, че няма доказателства за неизгодна поръчка, няма конфликт на интереси. Светият дух е повлиял да се направи този проект, бе, той е лобирал за него, той е сключил договора, той го е анексирал, той е вдигнал два пъти и кусур цената му и той е прибрал парите в джоба си. Този проект е кражба за 200 милиона! Как става това? Всъщност половината от инвестиционните договори на предишното управление са анексирани във вреда на страната.А ти що не ме питаш за висшия съдия Пенгезов примерно? Същият този, който се шири в царски палат срещу 900 лева наем, а продава собственото си жилище, че не харесвал комшията си. Хайде де, глупости на търкалета. На всичко отгоре не знаел, че невръстната му щерка е в УС на фирмата на хазяина си, притежаваща умопомрачително луксозно имение край Панчарево. Това е същата тази социално бедна 25-годишна юристка Анна, която получи райско кътче в Приморско. Баща й с особеното име пък е същият онзи съдия, който осигури пускането на Алексей Петров от ареста.- И докара безсъние на Бойко Борисов...- Ами! Алексей Петров е само бял кахър за Бойко Борисов. Той си има много по-големи, огромни проблеми, които може да го превърнат в мишена. Той си отвори толкова много фронтове, засегна толкова много интереси, обърка толкова много схеми и сметки. Азза пръв път виждам премиер, който да разпали толкова битки срещу себе си едновременно.
отговор Сигнализирай
204
пипс
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
1. Никкакво закриване на Б Армия. Ти си луд? Искаш закриването на една от най-важните за нас системи? Така я закриваха през годините, а трябваше да я преустроят и модернизират. А и не е казано, че не може да се разшири по предназначение и част от численният състав? Искаш да разрушиш готова структура, за да започне създаването на същото пак отначало? Стига щуротии! А Френският легион си го наври в ушите те са наемници и ще те продадат за нула бройки, на който им даде повече. А враговете ни имат повечко пари от нас. 2. Да се намали броят на депутатите е глупаво. Но може да са като представители от различните подрегиони на страната, а не целодневно в Събронието. Нали някой трябва да представя състоянието на отделните региони? 3. Администрацията трябва да върши работа. Броят и зависи от необходимите задължения и е трудно да се определи? Ако изхвърлиш всички от старата, ще ги оставиш безработни (не, че ще умрат от глад?), но е глупаво има отлични специалисти. Ако разрушиш системата изцяло, ще настане хаос, а това ще блокира страната ни и ще ни донесе само агония и разруха. И без това е много такава вече? 4. Електронен достъп по Интернет има и сега. Но не бива да очакваш, че и робот ще ти свърши моментално услугата, защото трябва всяко нещо да се разгледа и осмисли! А за това е нужно време. Ако робот ще ме управлява, няма да се съглася! 5. Тия малцинственни групи и в Индия и навсякъде са безобразно безотговорни и освен със закон, не могат по друг начин да се накарат да не правят деца? Шест пъти бяха заличавани почти до корен от Земята и пак са си същите, с някои изключения. Трябва да се ограничат, защото те са безобразно безотговорни и вече и арогантни! 6. Когато вземаш решенията си, не се гневи, не пий много или никак и не се поддавай на гнева, защото често се рушат и хубави неща!
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
защото става въпрос за опит за реабилитация и ревизия на режима на Тодор Живков."-ОПИТ ЛИ,ТО СИ Е ВЕЧЕ ФАКТ.ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ КОИТО ГО ИЗБРАХА ТОЗИ ***........К НЕКАДЪРЕН БОЙКО БОРИСОВ
отговор Сигнализирай
202
СМЕХУРКО
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
ДО ПРИСМЕХУЛНИКДа не се продава гаража на ЦК?
отговор Сигнализирай
201
бафанабафана
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
бе тая колко червени седалки е излизала....и тя им е забравила бройката!
отговор Сигнализирай
200
анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Защо разцепи СДС и зае мястото на Костов,защо го предаде,сега когато народа гладува отиде в Брюксел да *** повече евро,един лидер никога няма да направи това.
отговор Сигнализирай
Новини