IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Увеличението на доходите – приоритет за Дянков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

203
kiselo_mliako
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До анонимен 210.Теб някога учили ли са те да пишеш??????????Какво "***" кумунизки?????Пише се КОМУНИСТИ И КИМУНИСТКИ""ДЕ НЕГРАМОТНИЦИТЕ ДЕТО СИ МИСЛЯТ ,ЧЕ ОТ ВСИЧКО РАЗБИРАТ!!!
отговор Сигнализирай
202
Сълза и Смях
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Герберският цирк няма умора. Единият лъже другият маже. А народът пъшка под дебелият *** на тиквата.
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Наследената от кумунизката престъпна банда икономическа ситуация не е никак розова, така е!Но ако ще и с малко жертви, ще преодолеем трудностите и ще излезем отново на правия път!Лично според мен е необходимо замразяване на заплатите и в частният сектор, както и намяляване на тавана на пенсиите от 700лв на 500лв, за да може както икономиката ни да дръпне, така и бюджета да изпълни изискването от 3% дефицит, без да се увеличават данъците - което иначе би изгонило чуждестранните инвестирори!
отговор Сигнализирай
200
фена
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Facebook Матеус - нашия отбор не е поредната повлекана
отговор Сигнализирай
199
Цвъцко
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Изборните протоколи пристигат в ЦИК охранявани от полицията. Внимавайте какво говорите после да не се гледаме с наведени глави!
отговор Сигнализирай
198
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Айде значи пак ще си вдигат заплатите политиците ,и администрацията.......Щото народа требва да управляват....А и сега покрай изборите доста ще се поохарчат.....
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
"Заглавие в Роитерс: Резултата - последно място по стандарт в Европа и обдняващият народ е резултат от политиката на сегашното правителство в България."Мани ги Ройтерс, до един са *** и кумунизки отрочета!
отговор Сигнализирай
196
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
"До 197/анонимен-нещо си объркал аритметиката-ако можеш да броиш-при гербавите освен бивши комунисти, милиционери и отрочетата им други няма."Всъщност това изобщо не е вярно.Ако погледнеш софийският общински съвет има 36 гейбераста, 5 съветника от СДС, 5 от ДСБ, 12 на БСП и още 4ма от незнам коя си партия.А си спомняш навремето как говорехте за "Синя София". Е, горните цифри показват как *** мутирахте в ***.
отговор Сигнализирай
195
серГЕЙ Станишев
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Това е полицейшина!Отклоняват ви вниманието от важноте неща!
отговор Сигнализирай
194
IrD $ DGD
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Отворено писмо до г-н Борисов и г-н ДянковЦялата власт произтича от народа. И никога не се връща към него.Защо?Политиците умеят да говорят дълго без да кажат нищо, служейки си с много лъжи, които представят за истина.Защо касовите апарати на всички трябва да имат връзка "on-line" с НАП - никъде в ЕС го няма.Защо няма фалит на физически лица,а в целият ЕС го има.Защо няма пари в Държавата ! - това означава просто фалит.Ако сте решили да биете дузпата на политиците, побързайте преди да Ви скрият топката.Отначало ли е нищо - и нататък нищо.Всичко само се изменя и нищо не се губи.Усмихвайте се... Утре ще бъде по-зле. Докогато това е истина,това ще е истината!
отговор Сигнализирай
Новини