Затворете най - сетне тази черна дупка! Писна ми да плащам ДДС, акцизи и какви ли не данъци, за да издържам тази крадлива компания да търкаля празни влакове със средна скорост 2 километра в час между села и паланки из цяла България. КНСБ, съжалявам, линията Гороцвет - Почивка не е рентабилна и аз отказвам да плащам само и само да продължи да съществува една компания-хранилка за служителите си и доставчиците си.
отговорСигнализирай
76
Чавес преди 13 години
83
ГЕРБ и Малката пица" не успяха да съсипят БАН, но със сигурност ще съсипят БДЖ. Затова нека мощно ги подкрепим на 23-ти октомври.
отговорСигнализирай
до 72 Съгласих се с теб ,но винаги има едно "НО", какво правим след това !? Режеме всичко на скраб включително и релсовия път и заставаме и почваме да чакаме турските автотранспортни компании да превозват бабите учениците и студентите за по левче ли!?
отговорСигнализирай
73
За Витков! преди 13 години
50
На този пич на челото му пише "КОРУПЦИЯ" е как да изглежда сериозно в очите ми!? Човека явно е от ромски произход и само за скраб говори ,какво повече може да се очаква от него!?
отговорСигнализирай
72
БИ.МОГЛО преди 13 години
40
АЙДЕ ,ЧЕ ЧАКАМ ДА ГО РАЗПРОДАВАТЕ ТОВА БДЖ ЗА ДА СИ КУПЯ ВЕЧЕ ЕДИН ЛОКОМОТИВ И ДА СИ БРЪМЧА С НЕГО
отговорСигнализирай
71
Анонимен преди 13 години
116
Тъй като пътувам сравнително често с БДЖ мога да дам едно предложение за подобряване на жп транспорта:БДЖ трябва да се закрие! Цялата фирма да се ликвидира, всички служители да се уволнят, а началниците им от 89-а до сега да не помирисват каквато и да е работа. Няма толкова спряло предприятие! Мръсотия, ***, мизерия, умопомрачителни вагони, смешно бавно движение, постоянно закъснение, чести повреди, некачествено обслужване, селски персонал! Единствения изход е рестартирането !
отговорСигнализирай
70
ле-ле..изгорех... преди 13 години
141
....немам нафта за зимата , таа година.Фалира ли , БДЖ-то...че стоиме на студено , цела зима.А, стане ли часно-умираме ,завинаги, брато
отговорСигнализирай
69
Измет преди 13 години
174
Унищожете нещо,което съществува от 300 години,та да направите услуга на автобусните фирми! ***.
отговорСигнализирай
68
то е ясно преди 13 години
113
абе закривай ве,то си знаем Серго е виновен,хихихи некадърници ....
отговорСигнализирай
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години
преди 13 години