IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да питаме хората за „Белене“ и членството ни в НАТО, зове Сидеров


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

267
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
До 345От една страна Особено е важен въпроса с НАТО,които в един военен конфликт обезателно ще поискат участието и на БГ, а това значи човешки и матер.загуби.От друга страна, щом излезем от НАТО , отпадат всякакви съюзнически споразумения и Турция необезпокоявана от нищо ще си настани армията в България. След икономическата и религиозната инвазия ще последва и военната.И после какво правим?
отговор Сигнализирай
266
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Колкото повече някой пребивава в този парламент, толкова повече губи връзка с действителността. Вместо да ни занимават с брътвежите на парламентарните пърдели, време е да чуем експерти по въпроса за АЕЦ-а:-колко ще струва, -кой каква част от парите ще осигурява-кой ще я строи и поддържа, -кой ще продава и складира горивото и на каква цена, -кой ще прибира печалбата от произвеждания ток, -с колко ще се повиши месечната ми таксаТова за 51% държавно участие нищо не означава, защото в момента, в който държавата ги придобие, може да ги продаде. На кого, питам аз и тогава ще има ли нов референдум?И в края на краищата, прокуратурата е започнала две разследвания по проекта "Белене". По едното се чака отговор от Русия за цената и транспортните разходи за върнатия реактор. По другото - в ход е финансова експертиза за цената на оборудването, да се види дали е била изгодна. Редно е, преди да дава мнението си, обществото да знае резултатите от разследването и решението на съда. Защото току-виж, участвайки в референдума сме легитимирали някое поредно закононарушение!Въпросът за членството в НАТО е безкрайно закъснял, излишен, поставен постфактум правителствата постепенно и целенасочено унищожаваха българската армия. И с НАТО и без НАТО, Турция се разполага с нашата територия и се възползва от членството ни в ЕС.
отговор Сигнализирай
265
void
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 17
Чудесно предложение от страна на Атака. Ама защо да се намали броят подписи необходими за свикване на референдум на 200 000 - не е ли по-лесно да са 200, 20 или най-добре само 2 - така ще може всяка седмица да си отганизираме по един референдум за по 30 милиона щото Пена и Куна от село Долно нанагорнище са недоволни от нещо или АТАКА имат пак гениална идея. Няма ли усмирителни жилетки в тая държава...
отговор Сигнализирай
264
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 9
Не знам колко пъти трябва да кажа,че спасението на България и бг народ е в ръцете на ВОЛЕН СИДЕРОВ и партия АТАКА. Това са хора истински патриоти, които в продължение на много години вече, се борят за доброто на българската държава. Ето и сега: поставят сериозно въпросите за АЕЦ Белене и за участието ни в НАТО. Трябва да има референдум и за двете неща. Особено е важен въпроса с НАТО,които в един военен конфликт обезателно ще поискат участието и на БГ, а това значи човешки и матер.загуби.
отговор Сигнализирай
263
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 35
тоя ако е патриот ще скоча от страсосферата от височина 40км без помощта на скафандър
отговор Сигнализирай
262
знаещ-б
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
До Койот Атака победа, ама един път се лъже народът!
отговор Сигнализирай
261
PERE
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
КАКВО ОЧАКВАШ ОТ ЧОВЕК, КОЙТО ПРАЩА ДА СТАВАТ ОВЧАРИ АЙТИ СПЕЦИАЛИСТИ, ДА САДЯТ КОМПИРИ И ДА МААТ ФИЛИИ С МАС, А НАГРАЖДАВА КУЧЕТАТА СИ С ПЪРЖОЛИ. КАЗВА,ЧЕ ХОРАТА ТРЯБВА ДА СЕ ДЪРЖАТ КАТО КУЧЕТАТА НА КЪСА КАИШКА, НАРИЧА ЛЕКАРЯТ -ЯК КАСАПИН, КАРА СЕ НА АРХЕОЛОЖКАТА ДА СИ ОБЛЕЧЕ ВАТЕНКА И ДА КОПА В ЗАМРЪЗНАЛАТА ЗЕМЯ, ЧЕ ДА МИНЕ МАГИСТРАЛАТА,А РЕВЕ ЗА КОКИЧЕТАТА, НАРИЧА НИ ЛОШ МАТ`РЯЛ, А ПРОФЕСОРИТЕ-ФЕОДАЛНИ СТАРЧЕТА,СЕТИЛ СЕ ЗА ОБРАЗОВАНИЕ И КУЛТУРА!ИЗБОРИ,ИЗБОРИ-САМО ТОВА МУ Е В ГЛАВАТА!И СРЕТАН!
отговор Сигнализирай
260
Койот
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
Който не харесва Сидеров пак да гласува за крадците, които ни управляваха 23 години. Само това ще ви кажа ! После да не ревете, че сте бедни като мишки, че нямате работа, че ви създават нови косвени данъци, че ви е..т във въздуха и т.н.
отговор Сигнализирай
259
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кой е за нато и кой е против.Що за въпрос е това.Кой е за Белене -вдички.
отговор Сигнализирай
258
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
Джуджето Волен страда от наполеоновия синдром ..)) Той е обременен от тежка шизофрения: гледа страшно и е зъл и подъл,но не е никакъв политик!
отговор Сигнализирай
Новини