IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мерц отключи един трилион евро заем, за да защити страната срещу агресията на Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Зозо
преди 23 часа
Харесвам 5 Не харесвам 16
Поздрав за всички копейки с оная песен на Хорст Весел!!!!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами зеленото лесно не става. ЕС за разлика от САЩ, продължава.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 4 Не харесвам 12
Добро утро, русофили. Днес пак ще CEPA на гробовете ви. Ще трябва да теглите бърз кредит за да имате пари за почистването.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 14 Не харесвам 4
Трилионите растат по дърветата. Накрая джобовете на хората ще са празни. Вместо мир, трилиони.:))
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 6 Не харесвам 9
Меркел беше руска маша, Щолц не смееше да направи нищо, но сега Мерц ще прати сини каски в Украйна.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Само незнам как ще накарат африканците да бачкат за да се превъоръжават. Ще трябва военна повинност за табелите. Явно затова събираха тая пап лач з ада ги направят роби във военните заводи.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 7 Не харесвам 6
Явно се налага да се ходи пак до Берлин.
отговор Сигнализирай
30
дезинформатор
преди 23 часа
Харесвам 10 Не харесвам 4
Колкото Хитлер я защити с високите си технологии, толкова и тоя наследник на Хитлер ще я защити, хаха. Мерц да не забравя, че Тръмп се точи на Германия. Да не се повтори ВСВ в мини вариант. Или макси, зависи от ракетите.
отговор Сигнализирай
29
дедо Ташунко
преди 23 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Фридрих Мерц беше противник на Меркел и се намираше в пълно забвение по време на нейното авторитарно управление. Моето мнение е, че тя е в пъти по-симпатична от него. Дойде му времето да се развихря и върши глупости. Хиляди милиарди ще бъдат хвърлени на вятъра, но да се даде отпор на Русия във военно отношение е безумие.Децата и внуците на германците ще плащат тези нови, безумни дългове. Казвам си мнението и не се заяждам с никого.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 10 Не харесвам 5
До: анонимен "Време е Германия да се сдобие с ядрено оръжие." ---------- да продължава в този дух и руснаците ще се погрижат германия да сдобие ядрено оръжие хихихи
отговор Сигнализирай
Новини