IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Путин не може да намери начин да свали Зеленски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 2
48 тия опорки знаеш къде да ги си завреш. Нито Потрошенко със заводите си в Русия са пробвали да убият руснаците нито твоят сегашен паллячо евреин.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 2
А бе, някой виждал ли е карта на "държава" Украйна от преди 1991г?
отговор Сигнализирай
49
Крим не е руски
преди 1 седмица
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен 50.. а дали са под руско управление да плащат ха ха ха явно не си запознат къде минава линията на фронта ха ха
отговор Сигнализирай
48
Аха
преди 1 седмица
Харесвам 3 Не харесвам 1
И от оня свят ли продължава да се опитва ?
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 2
Зеленски не смееше да се покаже от бункера, докато израелксия министър председател не говори с Путин и после се обади на Зеленски, да му каже, че руснаците няма да го закачат.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 4 Не харесвам 1
46 факта е че това са субекти на Руската федерация. Русия плаща заплати и пенсии в тези региони.
отговор Сигнализирай
45
Ботоксовия лилиПут
преди 1 седмица
Харесвам 1 Не харесвам 7
още в първите дни на "3-дневната СВО", се опита да разкара Зеленски.Пробваха се да го убият.После когато украинците подпукаха москалската орда при Киев, взе да се моли на украинските генерали да свалят Зеленски.От тогава до сега, нон стоп прави опити да го разкара и плаща обилно на разни копейкаджийски тролеи, да плюят по Зеленски.Обаче ботоксовия дъртак, със сигурно ще пукне преди Зеленски
отговор Сигнализирай
44
Крим не е руски
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонимен44Факта че няма вече ДНР и ЛНР е показателен ха ха ха
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 2
37 няма такова нещо като "украински народ". На запад има унгарци на изток руснаци на юг има и молдовци и румънци, територията в края не случайно се казва така. Путин обеща на евреите да не убива Зеленски. Реално по глупав и нагъл от евреина който излъга че ще преговаря и няма да води война, едва ли би могло да има. Русия се възползва от този идддиот за да удари запада така както никой двоен предател не ги е удрял преди това, запада буквално губи третата световна заради ей такива като зеленски.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 9 Не харесвам 1
A какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
Новини