IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

С новите влакове пътуваме по-бързо, отколкото с автомобил


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
С тези скорости по линиите отопреди 80 години ще се обърнете.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Подуяне не е завършена. Първи коловоз не работи, заграден е, площадката е на чакъл, а до втори и трети се стига през тъмен тунел. Няма навеси съвответно. Няма и разписание - като дойде влака, чак тогава от информация ти казват на кой коловоз, и имаш 1-2 мин да дотичаш до него през чакъла през линията или през тунела.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Трябва си. В Италия влаковете се движат с 140 -160км . Вътре климатика бичи здраво . Наистина е много бързо и комфортно. На гарите има табла с информация, както и машини за билети. А имат и по скъпи билети за най бързия влак. Развива над 200 км/ч.
отговор Сигнализирай
34
Кило
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
София - Бургаз - Созопол , за колко ще се взима от влак ? С кола съм за 4 часа айляшката със спирането за кафенце и пикня
отговор Сигнализирай
33
Миле
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ай да видим дали София -Ловеч ще се вземо по бързо от влак спрямо кола . Имам още такива примери
отговор Сигнализирай
32
inatut
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
До Анонимендобрич - силистра е още по-добре.. 8-9 часа за 90 km
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Кой не е дошъл да ме управлява, той не е подобрил влаковете. Единия и мост ни построи на Дунав, както и литнахме до Скопие. Парашутисти, братче, вдигай краката, минават таралежите.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Да, Силистра-Варна е близо 6 часа, кво му е. Пеша ако тръгна, може и по-бързо да стигна.
отговор Сигнализирай
29
inatut
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
всички статии за ЖП транспорт в България винаги се пишат в бъдеще време.. Ще това, Ще онова и всичко се случва с никаква скорост. Да дават на концесия линии, нови трасета, да пускат чужди пътнически превози иначе никъв шанс. Влаков тунел под Стара Планина - едва ли в 21ви век. От Фердинанд единствено тук-таме някое трасе да е удвоено или електрифицирано. за 100г няма нов път никъде.Големи градове, включително областни, нямат влак или влакът е под всякаква критика.. - смолян, добрич, силистра..
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Аха, идейно, докато опапаме парите. Това сме го виждали и чували 100 пъти от 89-та до сега.
отговор Сигнализирай
Новини