IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За партита на Гьоринг, Гьобелс и опасността от Чърчил: Дневниците на Чипс Шанон


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Ина
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
С гугъл транслейт ли е превода?
отговор Сигнализирай
46
юбералес
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Чърчил се боеше от нарастването на Германия и я нападна на 03,09,1939г. Резултатът - сриване на Британската империя. И на този ***, англичаните му вдигнаха паметник в Лондон.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Хората са изпълнявали заповеди и служебни задължениякакто сегашните ни полицаи които бият деца по центъра на София щото не харесвали борисов.примерно
отговор Сигнализирай
44
Отчайващ превод
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
"Вечерята беше ГЕЙ и анимирана" - думата с главни букви има значение "весел" в английския език до преди да започне да се използва в друг контекст. Другата означава "оживен", демек забавлявали са се, не са си ровили в чиниите със забит в храната поглед, въпреки строгия протокол. Оттам-насетне ми е ясно какво сте сътворили като цяло в "статията".
отговор Сигнализирай
43
полковник Колев
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Ако Сталин и Хитлер се бяха разбрали и съюзили,до сега всичкия материал щеше да бъде изгорен,а не да съсипят Европа...
отговор Сигнализирай
42
Православен славянин
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 15
Целта на втората световна е била създаването на Израел и щатите да станат супер сила ! Хитлер просто е бил нечия бухалка без да го осъзнава ! Въпросът е защо не са влезнали във Англия при положение ,че владееш цяла западна Европа !
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Г-н Шанон никак не е бил наясно за тайните договорки между Сталин и Хитлер за поделянето на Европа.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
"Меките", които имат култ към женското, са профренски настроени.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Никой политик, управник или който и да е човек поставен на висок пост не е опасен ако народа му позволи .
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Тошкова много глупости, кой ще ви ги чете до края?
отговор Сигнализирай
Новини