ЦСКА загуби от "Лудогорец" заради автогол

Лудогорец не отправи нито един точен удар за цял мач
21 юли 2024 23:33, Нели Христова
17

Лудогорец излъга ЦСКА с 1:0 в първия кръг от новия сезон в Първа лига, пишат от Gol.bg

"Червените" изиграха много добър мач срещу традиционно тежкия за тях противник и в 34-ата минута можеха да открият резултата при историческата за тях първа дузпа в Разград. Тобиас Хайнц обаче би слабо и Серджио Падт спаси.

Малшансът продължаваше да преследва столичани, тъй като осем минути след подновяването на играта Християн Петров си заби автогол. Десетина минути след това капитанът на ЦСКА Линдсет получи травма и беше заменен принудително.

Интересното е, че Лудогорец не отправи нито един точен удар за цял мач, срещу три точни стрелби за гостите, които владееха топката в 64% от игровото време.