Лудогорец би Берое с дискусионна дузпа

Домакините удариха греда в 91-ата минута
25 авг 2024 23:24, Александър Попов
13

Лудогорец постигна четвъртата си поредна победа в първенството, след като излъга с 1:0 като гост Берое. Единствения гол след спорна дузпа вкара Тодор Неделев в 65-та минута на срещата.

В добавеното време на срещата Франсиско Сагардия от домакините удари греда.

Така Лудогорец се изкачи до 3-то място в класирането като има пълен актив от 12 точки след изиграните си 4 мача. Води Левски с 15 точки, пред Спартак Варна с 13, като и двата тима имат по 6 мача. Берое записа втората си загуба от началото на сезона и към момента е на 6-та позиция с 10 точки.