ЦСКА се сбогува с "Армията" със загуба от Лудогорец

Единственото попадение отбеляза бившият армеец Спас Делев дълбоко в добавеното време
Обновена: 10 дек 2023 20:17 | 10 дек 2023 20:17, Красимир Ангелов
121

ЦСКА се раздели със своя стадион "Българска армия" със загуба с 0:1 от шампиона Лудогорец.

Единственото попадение за разградчани отбеляза бившия "армеец" Спас Делев в 18-тата минута на даденото от съдията продължение.

Мачът бе прекъсван на няколко пъти заради хореографията на червените фенове, които сътвориха уникална атмосфера за сбогуване с любимия стадион.

Така и двата отбора ще зимуват с по 42 точки, но разградчани изместиха столичани от второто място. Лидер с 45 пункта и зимен шампион е Черно море.

Всичко за срещата четете в Gol.bg

121
55
0

12

Анонимен преди 6 месеца
Слаб мач, накъсана игра без идея, грубости, ритници, един случаен гол....много зле!
54
5

16

Комуняшката котчина никога повече и за ВИНАГИ вън от "Борисовата градина"!

RED MACHINE преди 6 месеца
Тия пък цинги от село Подуене много се интересуват от ЦСКА бре, хаха... Мен пък Уевски ме интересува толкова, колкото ме интересуват Локо София и Хебър, хаха къде се бутате при големите ве?
50
3

10

Пас, пас, пас и гол на Спас! Заши им голям гол Спас. Тази нощ ще реват и вият от яд феновете на Литекс. Хаха
49
6

8

Левскар преди 6 месеца
до 51 Не знам какъв е Спас но със сигурност знам, че е груб ебааач на чорбата Спас Делев! Браво, Спасе! Чест и почитания! Изпих едно кило вино след гола ти докато гледах как чорбарите са попикани от него. Красотааааа!
48
4

5

179 преди 6 месеца
Бъдете реалисти ! Шампиона е ясен от началото на сезона.
47
4

4

Гола беше вкаран в 108 минута, на продължението това е 18 минута, а а мача продължи 112 минути, на продължението 22 минути!Някакви проблеми с математиката ли имате?
46
3

7

Литекс бяха слаби. И 200 минути да играеха още пак нямаше да вкарат гол. Некадърни футболисти и неможачи. Това са Литекс. Лудогорец заслужено победи.

Варналиев преди 6 месеца
Тирето пак си бяха по-слаби от Лудогорец. Хем стадион беше фрашкан с червена публика. Докато не почнат да печелят тези мачове , ЦСКА-Литекс няма да е шампион. Пък май тая година Черно море, (зад който е варненската групировка, дето владее и убива Варна) трябва да стане шампион. Както Славия със СИК и Локо Пд с Г.Илиев- ВИС2.
43
2

1

от 48 Оп, виж как и ти ме подвеждаш...Красимирчо е написал че голът е в 18-тата минута на продължението, не в 118-тата. А голът е отбелязан в 12-тата последна минута на продължението.
42
2

6

Както се очакваше преди 6 месеца
Лудогорец ги би без да се напъва. Иска ми се от Диема да канят пристраснти гости и от двата отбора, не само от ЦСКА. Говорят ЦСКА това, ЦСКА онова. Щеше да ми бъде по-интересно да чуя нещо и за Лудогорец. Могат да поканят някой бивш игач, треньор etc. от Лудогорец, за цвят да има.
41
2

2

до 45 Е питай оня Красимир автора на статията защо е написал че голът е в 118-тата минута.
40
3

12

Защо последен мач. В Ловеч ли се изнасят.
39
4

3

Маndorian преди 6 месеца
Не трябва са има омраза между агитките!А да се обединяват като на протеста срещу БФС!
38
5

2

до 43 преди 6 месеца
Е защо тогава пише, че голът е вкаран в 118-та минута ?
37
2

7

Тирето с Числото ли са играли. И кой им дава право на мутрите да съспивта Борисовата градина, един от малкото зелени острови, остнали в София ?
36
4

6

до 38 Съдията даде напълно заслужено 12 минути продължение заради димките на чорбарите. Даже 12 бяха малко, но така обяви съдията. И в последната 12-та минута Лудогорец вкара. И тогава трябваше да свърши мача. Съдията даде още 6 минути подарък на чорбата за да изравни, но не го направи. В случая съдията е за бесене, ако чорбата бяха изравнили. Други въпроси?